Forum Medical - sfaturi medicale online

Versiunea integrală: Ecografie cardiaca buna...,durerile in zona inimii persista
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Buna,cam de vreo doua luni resimt o durere in zona inimii,(durerea similiara cu lovitura unui pumn primit piept,o lovitura oarba in zona femurului) ,o durere care apare si dispare uneori, insa in mare parte persistă, a inceput sa fie continuă, am facut o ecografie cardiaca iar rezultatul din cele spuse de doctor e bun...
Durere in zona inimii, obosesc rapid..,nu pot sa spun ca am o greutate supraponderala 94kg /1.80cm.Somnul nu e bun deloc
Fac analize si rezolv nimic...,insa cea mai mare ingrijorare a mea ca resimt dureri uneori destul de mari iar doctorii imi spun ca sunt bine....
Colesterolul e 270,intr-adevar cam marit...,insa de unde vine acea durere...,poate fi cauza unei vene de sange prin care sangele nu circula asa cum ar trebuii?cum as putea obtine o scrisoare medicala pentru a face un Ct sau coronografie?astept un răspuns,va mulțumesc!
URL de referinţă