Forum Medical - sfaturi medicale online

Versiunea integrală: Sensibilitatea penisului
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Am 20 de ani si sunt extrem de sensibil pe suprafata decalotata a penisului(cap). Nu am fimoza si nici nu dau semne de vreo infectie, sunt destul de curat, nu am bube, pare crapat cand sunt uscat rau dar nu pot sa il ating nici daca sunt ud. Ma pot atinge de portelanul de la cada sau ce material e ala. Nu pot sta cu el decalotat in pantaloni ( nu sunt circumcis). porblema asta o am de cand ma stiu. Cum pot diminua macar sensibilitatea aceasta? Si din ce cauza sunt asa?
Ar trebui sa te bucuri. Placerea e mai mare in timpul jocului cu fetite.
Daca jucaria are fes, nu trebuie sa i-l scoti tu. Daca i l-ai scoate, s-ar tabaci pielea in timp...
(31-10-2020 06:43 PM)ursamajor a scris: [ -> ]Ar trebui sa te bucuri. Placerea e mai mare in timpul jocului cu fetite.
Daca jucaria are fes, nu trebuie sa i-l scoti tu. Daca i l-ai scoate, s-ar tabaci pielea in timp...

Nuu, nu as vrea sa nu mai aiba fes happy) Dar cdaca fata o in mana? ii zic sa o lase jos ca ma doare? E un discomfort maricel
Suporta baba la frumusete. winking Daca fata apuca sa ia stiloul in mana, inseamna ca stie cum sa scrie cu el. Daca nu, o inveti tu caligrafie. Nimeni nu s-a nascut invatat. Si tu, la randul tau, trebuie sa stii cum se lucreaza cu calimara. Daca nu stii, te invata fata. Important e sa gasesti perechea potrivita. Daca ai sa lucrezi cu cartuse de-alea preumplute, hmmm, piere toata magia.
Si, bre, la 20 de ani te plangi de atata lucru? Hai ca n-a murit nimeni din asta. Cred ca stii ca in timpul jocurilor iubirii apar niste lubrifianti pe-acolo, cu rol de a atenua frecarea si, odata cu ea, si sensibilitatea excesiva. Eu zic ca ai avantaj serviciu. Cauta pe cineva care sa primeasca si joaca mai des... winking
URL de referinţă