Forum Medical - sfaturi medicale online

Versiunea integrală: Vand Josamicina de 500
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3 4
Vand Josamicina de 500,50tablete expira in 2014.
Buna ziua, as dori si eu sa cumpar Josamicine de 500 mg, va rog daca ma puteti sa ma ajutati sa imi spuneti, am mare nevoie!!!!
Va rog mult!!!
Sper ca Mara a vazut mesajul tau si te va ajuta daca mai are acel medicament. Intr-adevar, acest medicament nu se mai gaseste in Romania. Exista un medicament care continea josamicina care se numea Wilprafen, dar nici acesta nu este de gasit.
Sanatate!
Dat josamicina lui Alexandru
Ne bucuram Mara pentru binele pe care l-ai facut pentru o viitoare mamica. Ii uram sa scape rapid de probleme si sa dea nastere unui copil frumos si sanatos! happy

P.S. Voi sterge cealalta postare a lui Alexandru C deoarece solicitarea a fost rezolvata. Multa sanatate tuturor!
(02-12-2011 08:02 PM)mara_doar a scris: [ -> ]Vand Josamicina de 500,50tablete expira in 2014.

Buna sunt o viitoare mamica ...care are urgenta nevoie de Josamicina, am incercat sa caut in multe locuri dar m-am lovit de foarte multe raspunsuri negtive.....
Pentru ca am gasit acest anunt am sperat ca poate imi vei fi salvarea mea .
Nr meu de telefon este 0765480167...raspund oricand , la orice ora.
Multumesc din suflet.....
Victoria
buna ..si eu am nevoie urgenta de ajutorul Marei ...Sunt insarcinata in 4 luni si jumatate si am neaparata nevoie de acest medicament ..o rog frumos pe Mara sau pe cine ma poate ajuta sa imi dea urgent un raspuns ...Va rog frumos
sunt interesat sa cumpar urgent acest antibiotic,josamicina 500 mg. astept sa ma cotactati cei care il aveti de vanzare. va multumesc!
Vand o cutie de 20 capsule de Josamicina 500 ,expira in 07/2014.
buna ziua,
as dori sa stiu daca mai este valabil anuntul si sa-si spuneti si ce pret are o cutie.

va multumesc

Andreea
Pagini: 1 2 3 4
URL de referinţă