Forum Medical - sfaturi medicale online

Versiunea integrală: Revista
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3 4
Ce spuneti daca am incerca sa realizam o revista? Sa punem de exemplu cateva articole de-ale Anei de la Inima Albastra, cateva retete de-ale Ulianei, cateva bancuri de-ale lui Arm-Med si sa incropim vreo 10 pagini, nu mai mult. SH ne poate ajuta cu cateva versuri ca motto.
Am putea sa realizam revista la inceput on-line si daca am gasi vreun sponsor, de ce nu, sa o si tiparim.

Daca va tenteaza ideea, ar trebui sa facem o selectie a articolelor pe care sa le introducem in revista.

Ce spuneti, e buna ideea sau nu?
E supermishto si tentanta ideea - din punctul meu de vedere !!!! Daca vrei, fac pe loc si o pagina de politica externa, si una economica ! applause
Si ma bag si in literatura ! Modesta mai sint !devil
laughing
In principiu, este laudabila initiativa, dar mai trebuie lamurite niste aspecte.
Deocamdata sa vedem daca se contureaza ideea.
(22-08-2011 09:41 PM)uliana a scris: [ -> ]E supermishto si tentanta ideea - din punctul meu de vedere !!!! Daca vrei, fac pe loc si o pagina de politica externa, si una economica ! applause
Si ma bag si in literatura ! Modesta mai sint !devil

Cred ca e mai interesanta politica interna, nu crezi?
Cat despre economie, avem asa ceva?!
Dragule, nu ma provoca, deoarece s-ar putea sa-ti raspund !!! don’t tell anyone
Tocmai acum, cind o punem si de-o revista, vrei sa scapi de mine ??! 68 devil
Pai dati-va cu parerea, cum ar trebui facuta si ce sa contina, ca articole de valoare avem pe forum. Cei care au mai citit reviste in domeniu ce zic?
Pai, ca sa recapitulam, am putea baga aja:

- Noutati medicale
- Interviuri cu diverse personalitati medicale (preluate, nu tre' sa le facem noi)
- Prezentarea unor cazuri medicale
- Cate un articol pe revista despre Urgente medicale (care poate fi preluat direct din Forum), cate o urgenta per revista
- Retete de bucatarie
- Bancuri
- Horoscop
Ar fi interesanta si o rubrica dedicata terapiilor naturiste.
Pagini: 1 2 3 4
URL de referinţă