Forum Medical - sfaturi medicale online

Versiunea integrală: Pentru moderatori
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Haideti sa stabilim culorile pentru moderatori si moderatorii globali. Sa vedem fiecare ce culoare isi doreste si apoi supunem la vot.

Momentan mi se pare OK coloristica, din punct de vedere tehnic. Si anume: utilizatorii folosesc albastrul iar administratorii rosul. Asta ramane deocamdata neschimbat. Moderatorii sunt tot cu albastru, dar boldat, iar moderatorilor globali li s-a adaugat putin rosu, culoarea devenind mov.

Ramane ca moderatorii sa-si expuna preferintele, doar ei sunt beneficiarii.
Mie imi place ft. mult cum sunt acum: albastra si boldata.
Multumesc pentru "democratica" intrebare. happy
Hm, dar ne-am ales un avatar rosu! In ciuda faptului ca suntem autoarea topicului DE "INIMA ALBASTRA"! Putina consecventa, zau! happy
Eu si cred ca si Uli nu mai vrem mov! Vrem...albastru. Concluzia e clara, cred!big grin
(02-08-2011 08:16 PM)SoulHealer a scris: [ -> ]Hm, dar ne-am ales un avatar rosu! In ciuda faptului ca suntem autoarea topicului DE "INIMA ALBASTRA"! Putina consecventa, zau! happy
Eu si cred ca si Uli nu mai vrem mov! Vrem...albastru. Concluzia e clara, cred!big grin

Atata consecventa ar fi cam monoton si plictisitor! big grin
Eu sunt destul de ...imprevizibila, nu stiai?
Deci s-a stabilit ca pentru moderatorii globali culoarea sa fie albastra.
Pentru moderatori ce culoare credeti ca s-ar potrivi?
Utilizatorii au o nuanta de albastru mai deschis, sa-i facem la fel si pe moderatori, doar ca boldat?
Pentru moderatori eu as opta pentru verde, sa existe totusi diferenta de culoare fata de utilizatori. Dar sa auzim si alte pareri !
Si eu zic ca verde ar fi frumos ... :rolleyes:
Verde, fara indoiala. Respectam si tranzitia de la culorile de lungime de unda mai mare la cele cu lungimea de unda mai mica in cadrul spectrului!
ROGVAIV, pentru cine isi aminteste de o expresie care ne ajuta sa tinem minte ordinea culorilor, violetul fiind culoarea ..suprema! Violetul ar trebui sa fie culoarea admin-ilor daca am tine cont de ordinea culorilor in spectru! happy
ROGVAIV
Noi suntem primii care am aterizat aici, deci suntem cu rosu. Urmatorii in grad sunteti voi, deci ar trebui sa va facem portocalii.
URL de referinţă