Forum Medical - sfaturi medicale online

Versiunea integrală: Angio CT coronarian
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2
Sunt pe ultima sută de metri de dinaintea ablației nr. 2. Trebuie să fac examinarea din titlu. Dl. Dr. V. m-a îndrumat către Dr. Smărăndița Lacău, care din păcate nu este în țară. Există vreun alt loc/medic foarte bun unde aș putea să fac această examinare?
Pai, probabil tot doctorul știe cel mai bine pe cine sa Îți recomande. Sa te ajute Dumnezeu! Sănătate și te așteptăm cu vesti bune!
Mulţumesc, asemenea.
Au fost ceva deficienţe de comunicare şi mi-e teamă să nu-l supăr cu atâtea sâcâieli. Mă gândeam că s-o mai pricepe şi altcineva în ţară, nu doar reputata (pe bună dreptate) doamnă de mai sus.
Pai, mă gândesc ca mai degrabă se supără dacă apelezi la cineva care nu e în gratiile lui. E un medic destul de capricios și plin de el. Părerea mea.
Ursamajor,iti doresc mult succes si sa ne tii la curent!suntem alaturi de tine!
Sănătate maxima!
Mulțumesc, asemenea! Deocamdată aștept.nail biting
Salut.

La hiperdia se face angioCT cardio pentru ablatie? Dr Lacau era si la sanador. Dr Vatasescu te-a indrumat catre hiperdia?. La hiperdia ar fi dr. Rizea care ar face angioCT dar nu sunt sigur ca este ceea ce trebuie pentru ablatie.
M-am programat la Sanador pentru 24 nov. Începe numărătoarea inversă, deci. nail bitingparty
@ursamajor
Mult noroc, sanatate maximă!
Mulțumesc, asemenea!
Pagini: 1 2
URL de referinţă