Forum Medical - sfaturi medicale online

Versiunea integrală: concor 250 mg
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
buna ziua am fost la medic cardeolog si mi-a dat concor 250 mg pt scaderea tensiunii am inceput sa iau tratamentul si dupa vrea 3 saptamani am inceput sa-mi simt picioarele reci si calcaile foarte inghetate tot timpul de asemeni ma ustura f tare pielea de pe talpi si nu mi se incalzesc calcaile cu nimic va rog sa-mi spuneti daca poate fi cauza acestor manifestari acest concor 250 mg , va multumesc anticipat pt raspuns si va doresc un an 2014 plin de sanatate.
Da, poate fi o cauza daca doza este un pic prea mare si tensiunea arteriala si pulsul au valori prea mici. Mergeti la medicul cardiolog pentru evaluare, masurarea tensiunii, EKG, etc. Povestiti-i despre aceste simptome.
Sanatate
URL de referinţă