Forum Medical - sfaturi medicale online

Versiunea integrală: Atentie nikkie33!
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Stimate utilizator nikkie33 !
Sint de acord ca sistemul nostru de sanatate pare ros de o boala crincena, dar nu mi se pare adecvat ca problemele lui, de orice fel, sa fie discutate la topicul Oncologie !
Am mutat subiectul la Discutii generale !
Nikkie33, te-am rugat ca problemele generale ale sistemului de sanatate(despre orice boala sau situatie ar fi vorba) sa le plasezi in topicul indicat si nu unde ti se nazareste tie!
Te rog sa consideri acest mesaj ca o atentionare ultima si nu persista in aceasta atitudine, intrucit noi vom avea suficienta rabdare sa stergem toate postarile aiurea plasate ! Sper ca am fost suficient de clara !
Acuma de te-am suparat sa fie cu iertare. O zi buna

(19-04-2012 12:55 PM)uliana a scris: [ -> ]Nikkie33, te-am rugat ca problemele generale ale sistemului de sanatate(despre orice boala sau situatie ar fi vorba) sa le plasezi in topicul indicat si nu unde ti se nazareste tie!
Te rog sa consideri acest mesaj ca o atentionare ultima si nu persista in aceasta atitudine, intrucit noi vom avea suficienta rabdare sa stergem toate postarile aiurea plasate ! Sper ca am fost suficient de clara !
Nikkie, nu trebuie sa o iei personal.
Pe orice Forum, de orice fel, exista diverse capitole si topicuri unde cei interesati trebuie sa post-eze. Asta pentru a se pastra ordinea pe Forum si a facilita cautarea diverselor informatii. Tot voua, ca si utilizatori, va este mai bine.
Se poate intampla ca unii utilizatori sa post-eze gresit. Aici intervin Moderatorii si Administratorii, care corecteaza aceste greseli.
Cand un Moderator iti corecteza greseala si iti atrage atentia nu trebuie sa te superi pe el, isi face doar treaba. Dar cand, dupa ce ti s-a corectat odata greseala si ti s-a atras atentia tu continui sa il ignori pe Moderator ... asta nu e bine. Eu sunt pe mai multe Forumuri si crede-ma ca Uliana a fost draguta cu tine. In alte parti luai warn direct.
Asa ca hai sa fim oameni civilizati si sa ne vedem interesul. Nu castigi absolut nimic daca te incontrezi cu Moderatorii. In plus sa stii ca intretinerea unui astfel de Forum nu e usoara, asa ca ar trebui ceva respect pentru cei care o fac.
URL de referinţă