Forum Medical - sfaturi medicale online

Versiunea integrală: buna ziua
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Am si eu o intrebare...acum 2 si cateva zile am facut avort chirurgical...din pacate estr al 4 lea...fiecare la medici diferiti...nu am intalnit pana acum k din momentul iesirii din cabinet sa am sangerari continuu..chiar si in acest moment..credeti ca e normal? Am fost iar la control dupa o saptamana si cva si mi a dat iar pastile si a zis k nu s a curatat bine si de asta elimin sange..va rog sa mi spune parerea dumneavoastra!
Parerea noastra este sa folosesti mijloace de contraceptie pentru ca orice avort este intr-o masura mai mica sau mai mare traumatizant pentru endometru. In rest, discuta cu medicul tau care ti-a facut avortul. El este cel mai in masura sa aprecieze situatia consultandu-te direct.
Sanatate

P.S. La subiect se descrie pe scurt problema medicala, nu un simplu "buna ziua" care nu spune nimic celor care cauta subiecte similare. In rest, e bine sa stii ca acesta este un forum medical, nu un chat pe care poti sa scrii oricum, ca intelege lumea ce vrei sa spui!
URL de referinţă