Forum Medical - sfaturi medicale online

Versiunea integrală: Ablațiile mele
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Ursa, se pare ca FIA ai rezolvat-o și mă bucur mult pt tine. Cu mâncarea pare mă dificil dar Îți doresc sa ai succes cât mai rapid. Vine o perioada grea cu sărbătorile astea când băutură și papica devin obiective principale pt majoritatea romanilor. Crăciun fericit, tuturor și sa ne auzim sănătoși după!
Mulțumesc, sper să fia așa. Cu mâncarea n-o să fac excese, căci am target încă vreo 3-4 kg în minus până la jumătatea lui ianuarie.
Deși am mai spus-o, sărbători fericite tuturor și un Crăciun îndestulat și liniștit!
Nu mai înțeleg nimic. Ieri, extrasistole în draci, azi, nimic. Trezit la fel, poate azi nițel mai obosit, că m-a trezit cutremurul și am readormit mai greu. Mâncat puțin, același regim de mișcare, adică moderat... Wtf?
Asta e tot "farmecu"l extrasistolelor. Nu au legătură cu nimic.
Azi am pus holteru' pentru controlul de o lună de la ablație. Evident, toate OK, "nici picior" de extrasistolă. nerd no talking
Astea au inteligența lor proprie. laughing
Acum sa stii ca daca vei continua sa fii nostalgic, s-ar putea sa li se faca mila de tine! happy Trateaza-le cu politetea aceea rece, menita sa le arate clar ca despartirea de ele e definitiva! happy
Dragilor, pe 28.01 s-au făcut 2 luni de la a doua ablaţie. N-a fost nicio criză de Afib, dar extrasistolele s-au manifestat în voie. Uneori în salve de mă apuca tremuriciul că s-ar putea declanşa vreo criză, dar... cineva acolo sus m-a iubit. De vreo săptămână s-au rărit şi extrasistolele, aceasta în condiţiile în care nu iau ABSOLUL NICIUN TRATAMENT: nici antiaritmic, nici betablocant şi am renunţat şi la anticoagulant. O să iau, totuşi, ceva aspirină, câte jumătate pe zi. Să vedem ce-o mai fi, că două luni sunt totuşi puţin timp. happy
Sănătate maximă vă doresc!
Good news! Sa te ajute Dumnezeu! Veștile bune bucura pe toată lumea.
Mulțumesc. Încă mai e nițel de așteptat. happy
(31-01-2017 05:02 PM)ursamajor a scris: [ -> ]Mulțumesc. Încă mai e nițel de așteptat. happy

Ambitie si incredere
Dumnezeu sa va ajute sa scapati de FIA
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
URL de referinţă