Forum Medical - sfaturi medicale online

Versiunea integrală: Dispozitiv hranire automata animale de casa
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2
M-ar interesa de unde si cu cat as putea achizitiona un dispozitiv programabil pentru hranirea automata a animalelor de casa (am 2 pisici big grin).
Daca cineva are cunostinta despre un asemenea aparat il rog sa posteze.
Iarasi, daca cineva are un astfel de aparat m-ar interesa cum functioneaza, daca isi face corespunzator treaba, niste impresii ...
Multumesc!
Imi pare rau, nu te pot ajuta..... am numai dispozitive de udare automata a florilorbig grin
Dar trebuie sa existe si din acestea de care caut eu. Poate cineva o fi auzit sau o fi vazut asa ceva. Ca m-au disperat mancacioasele astea tongue
Armmdt, un astfel de dispozitiv exista, cum sa nu. Pet Dish 2 este unul dintre ele. Citeste mai multe despre el la adresa:
http://www.harps.hu/termekek/petdish2_ro.htm
Se pare ca e ideal pentru animalutele cu stapani ocupati! happy
Am incercat sa accesez adresa data de tine, dar imi da eroare
Am corectat link-ul. Pusesem un punct din greseala la sfarsitul adresei ! Link-ul este de la o firma din Ungaria.
Iata si un alt link pentru un dispozitiv similar de la un petshop de la noi:
http://www.pentruanimale.ro/savic-dinner...WkQsGZBO19
Succes!
Multumesc!

In cazul firmei din Ungaria scria pe site-ul lor ca "We do not distribute this product any more"
Dar am vazut ca firma cealalta are cateva produse interesante. O sa cercetez.
(04-09-2010 02:28 PM)armmdt a scris: [ -> ]M-ar interesa de unde si cu cat as putea achizitiona un dispozitiv programabil pentru hranirea automata a animalelor de casa (am 2 pisici big grin).

Curand o sa cauti si un dispozitiv automat de scarmanat. Mai bine fa-le un bine ... marita-le!
Daca le mariti, ma intereseaza pe mine pisica aia mare si rasfatata tongue
Eu n-am vrut sa fiu rea si obraznica, dar constat ca pe forumul asta se cam inmultesc provocarile! Voisem sa-l intreb pe Rain: daca ARMMDT marita pisicutele, sarcina hranitului va cadea in grija motanilor, prin urmare omu' sa nu mai cumpere dispozitiv ? Acum eu ce sa inteleg : ca tu , draga CSM ,esti unul dintre motanii pretendenti ?
Pagini: 1 2
URL de referinţă