Forum Medical - sfaturi medicale online

Versiunea integrală: usturime la act sexual
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Buna.am si eu o problema.de aprox 2 luni am avut o dereglare de secretie vaginala(miros urat si secretie abundenta),am fost la medic ,mi-a prescris un tratament cu FLUOMIZIN si inca ceva pastilute de care a luat si prietenul meu si problema s-a rezolvat,dar avand o viata sexuala destul de inactiva(odata la doua trei saptamani)acum a aparut o usturime la contactul sexual care m-a tinut cam aprox jumatate de ora dupa si imediat la urinare,pe urma a disparut.poate fii din nou o problema medicala sau doar faptul ca viata sexuala e cam inactiva poate cauza aceasta usturime?astept un sfat sau un raspun.va multumesc
Probabil ca este rezultatul ...nerabdarii, al lubrefierii insuficiente, sau al faptului ca ai un prieten foarte dotat. Trebuie sa aveti un preludiu mai lung, sa folosesti geluri lubrefiante daca lubrefierea naturala nu este suficienta si sa cautati pozitiile cele mai putin solicitante daca sunt probleme de potrivire dimensionala. Daca problema persista fa un nou examen al secretiei vaginale.
URL de referinţă