Forum Medical - sfaturi medicale online

Versiunea integrală: Mica problema
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2
Buna,
Am si eu o mica problema si nu sunt prea sigur pe mine pe cine as putea sa intreb asa ca vin cu o intrebare la adresa dumneavoastra bazandu-ma pe faptul ca va scriu din anonimat.
In urma cu cateva zile i-am facut prietenei mele sex oral (cunnilingus) si dupa cateva minute de placere pentru ea, i-au amortit degetele de la ambele maini. M-a atentionat in secunda 2 si m-am oprit.
Eram amandoi cam nedumeriti in legatura cu asta si nu aveam cum sa nu ne gandim si la ceva mai putin bun.
Dupa doua zile am incercat iar si dupa cateva minute iar a simtit acea amorteala la degete.
Nu stiu ce sa cred pentru ca nu am mai auzit de sa se intample asa ceva. Orice explicatie ar fi foarte de apreciat
Multumesc anticipat !
Pare a fi o lipsa mare de calciu care se manifesta mai ales in momentele de excitatie sexuala. Mai poate fi o problema de circulatie la nivelul membrelor, dar e putin probabil. Oricum o vizita la medicul de familie si cateva analize, un EKG, un control cardio, se impun.
Intrebare: acelasi lucru se intampla si daca aveti contact sexual normal?
Nu am avut contact sexual. Asta planuiam sa facem, dar dupa ce rezolvam problema asta.
Pai eu zic ca ar trebui sa incercati si vedeti daca senzatiile sunt aceleasi.
Teoretic ar trebui sa fie.
Damin,sfatul meu...exerseaza cu simt de raspundere...o sa fie bine!!
Va multumesc pentru toate raspunsurile date happy
Porbabil o sa o conving pe prietena mea sa ia niste vitamine si calciu, o lasam putin mai moale cateva zile sa nu stresam organismul dupa care o sa incercam iar.
Cat despre contact sexual, nu ma grabesc. Am tot timpul din lume sa fac asta.
...si pt sex oral,nu ai tot timpul?winking
Eu nu ii pretind asa ceva aduca sa-mi faca ea mie.. Eu ii ofer chestia asta pentru ca ii place si poate pentru ca are nevoie de putin distragere de la mediul asta. Am citit ceva destul de interesat totusi despre hiperventilatie care ar putea explica o gramada de chestii. Ce puteti sa-mi spuneti din experienta proprie ?
Experienta proprie in ceea ce priveste actul in sine sau amorteala? happy
Pagini: 1 2
URL de referinţă