Forum Medical - sfaturi medicale online

Versiunea integrală: Dureri de cap si ameteli
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Buna,de mai bine de o saptamana am dureri de cap,dureri ce dupa 3-4 zile au fost insotite de ameteli. Durerea persista iar ametelile apar doar intr-o anumita parte a zilei.Ar putea fi doar o simpla migrena? deoarece in ultimul timp am avut parte si de extraordinar de mult stres. Multumesc anticipat.[/font]
(02-12-2013 01:15 AM)Mira a scris: [ -> ]Buna,de mai bine de o saptamana am dureri de cap,dureri ce dupa 3-4 zile au fost insotite de ameteli. Durerea persista iar ametelile apar doar intr-o anumita parte a zilei.Ar putea fi doar o simpla migrena? deoarece in ultimul timp am avut parte si de extraordinar de mult stres. Multumesc anticipat.[/font]

Hello, aceleasi probleme le am si eu! Imi place la nebunie munca pe care o fac, dar de ceva timp, nu ma mai pot concentra deloc si dupa fiecare activitate ma simt ca si cum as fi muncit 3 zile. Unii dintre colegii care au mai avut astfel de simptome mi-au recomandat Enerion, un medicament pe baza de sulbutiamina, care pe ei i-a ajutat sa isi recapete energia. Voi l-ati incercat?
Buna ziua.Va recomand sa va faceti cateva analize, cum sunt cele de sange pentru elimina o posibila anemie, si de coloana vertebrala.Pentru cefalee si ameteli va recomand un produs natural Circulatie cerebrala si memorie, 1 capsula de 3 ori pe zi, la 2 ore dupa masa.
URL de referinţă