Forum Medical - sfaturi medicale online

Versiunea integrală: boala pilonidala
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Am fost operat in urma cu 20 de zile de boala pilonidala si de ceva vreme a inceput sa imi curga un lichid urat mirositor din zona interfesiera.nu am dureri doar ca incepe sa ma enervez cand vad ca nu mi se mai opreste sa-mi pot relua circuitul normal.aveti idee daca as avea vreo posibila infectie?....doctorul mi-a zis k e normal sa mai curga operatia pana se dreneaza complet. Va multumesc astept raspuns
O rugaminte: nu va mai demnumiti mesajele cu titluri ca "Buna ziua". Fiti mai precisi, pentru ca poate sunt si alti colegi interesati de acelasi subiect, dar daca singurul reper e un "Buna ziua" nu vor fi capabili sa il gaseasca.

Pe de alta parte, daca doctorul stie despre acest aspect si a spus ca e normal, chiar daca e deranjant, inseamna ca trebuie doar sa mai astepti pana se vindeca.
Eventual, daca ai vreun dubiu, poti sa mergi sa faci un consult la un alt doctor, doar ca sa mai ai o a doua opinie.
Eventual poti incerca chiar la o clinica privata, e mai simplu si mai rapid decat intr-un spital de stat.
URL de referinţă