Forum Medical - sfaturi medicale online

Versiunea integrală: posibila sarcina?
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
partenerul meu a ejaculat fara sa avem contact sexual.apoi s-a sters,curatat de sperma,pus boxeri si am stat paroximativ 15-20 de min. Apoi a incercat ,avand erectie din nou, sa o introduca in vagin insa pentru ca m-a durut prea tare a renuntat. Mentionez ca eram in perioada NEFERTILAworried,ciclul trebuei sa-mi vin in maxim o saptamana. Ma dor sanii,am gaze abdominale,ma dor ovarele si am simt o nevoie mai fercventa de a face pipi,iar in prima seara de dupa m-a durut un pic vaginul insa acum mi-a trecut. Am citit pe net si mai mult m-am panicat degeaba deoarece durerea sanilor,a ovarelor e tipica si gravidelor. Deci pot fi gravida?
MULTUMESC ANTICIPAT
In principiu as zice ca nu. Nici cu graviditatea asta nu e chiar asa, nu se ramane insarcinata doar dintr-o atingere. :-)
Dar ca sa fii linistita si sigura 100% mergi la orice farmacie si cumpara un test de sarcina, sunt o multime de modele pe piata.
da,dar stiu ca trebuie sa treaca sa imi vina in 3-5 zile.am aflat ca nu e posibil,am intrebat alte persoane care au facut la fel si nu s-a intamplat nimic.Multumesc!
URL de referinţă