Forum Medical - sfaturi medicale online

Versiunea integrală: Disconfort in zona de sus a pieptului, maini amortite
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
ieri dimineata mam tresi cu o durere in zona de sus a pieptului, mainile amortite ca si cum nu ar trece sangele prin ele, azi am dansat un pic prin casa si iar mo apucat :/ , e la fel ca si cum as fi fugit 1km dar abia am facut miscare :/ , acu o saptamana am fost pe rarau si am urcat si coborat muntele pe jos 20km dus si 20km intors, nu mai fumez de un an, dar mai pun in gura o tigara asa pe luna, dar vineri am tras un fum dintr-un trabuc de mi-am scuipat plamani afara, ce am? sau ce mi se intampla? vreauy sa stiu pana ma duc maine la doctor
Eu zic sa ai un pic de rabdare si sa afli parerea medicului la care te duci, mai ales ca nu mai e mult pana maine! Ideea de a fuma trabuc dupa ce te-ai lasat de fumat, este, dupa cum ai putut simti pe pielea ta, destul de proasta! happy
Nu stiu daca a fost o idee buna sa dansezi, mai ales dupa ce ti-ai simtit mainile amortite. Sa nu fie vreun nerv iritat de la coloana. Vezi medicul de familie ce te sfatuieste.

In privinta tigarilor, ca reusesti sa fumezi rar e un lucru bun, dar nu trebuie sa exagerezi atunci cand o faci. Plus ca trabucurile sunt savurate mai bine atunci cand sunt pufaite, nu cand sunt trase in piept.
URL de referinţă