Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 2 voturi - 3 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tpsv din cauze hormonale necesita ablatie?
26-03-2013, 02:45 AM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 26-03-2013 02:46 AM de Paunescu.Valentin.)
RE: tpsv din cauze hormonale necesita ablatie?
Buna seara( defapt noapte)happy) , nu am mai intrat demult aici, dar am zis sa va zic si voua vestile( si sper sa nu cobesc) , acum 8 luni am fost la un cadiolog aici in brasov( la regina maria) , am repetat toate analizele si testele cu putinta, si ca si pana acuma toate au iesit bune, chiar si EKG-ul, va zic... nu am mai facut vre o criza de mai bine de un an, si pastile nu mai iau de app 8 luni, ideea e ca ma simt bine, (cu bibilica in schimb mai am de lucrat) , acu nu stiu ce sa cred, ....
oare e de la stilul de viata , (noul stil) , adica fara ... fara... alc, tig, cafea, cola.....mult suc natural (facut de mine) happy) ? sau ... nu stiu ce sa zic la sau.....

ma bucur sa fiu aici cu voi, imi era dor de voi,
@uliana sper ca esti ok,
@Lili imi e dor sa mai vb, mi ai fost app la rau si nici nu sti cat m ai ajutat.. multumesc frumos!happy

va salut pe toti si sper ca si voi sa fiti bine sau macar ca minehappy))
noapte buna!!
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
18-02-2016, 01:26 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 18-02-2016 11:46 PM de Arm-Med.)
stimate domn sunt intr-o situatie similara si as dori, in masura in care sunteti disponibil, sa imi dati cateva detalii cu privire la modul in care ati rezolvat problema, din cate inteleg nu ati facut ablatia si nici eu nu as vrea sa o fac.
multumesc
22-02-2016, 02:23 PM
Am zi eu o problema mare cu extrasistolele...o sa scriu putin mai tarziu pe larg pt ca sunt la munca...va rog mult un sfat..o sa atasez momentan holterul...vreau sa stiu cat de grave sau periculoase sunt aceste extrasistole...am senzatia k o sa mor de cate ori le simt...iau si propranolol, si eutyrox ca am o hipotiroidita autoimuna subclinica si coaxil pt panica...va rog mult sa ma ajutati, si revin cu info suplimentare mai tarziu. multumesc. am fost deja la 5 cardiologi si toti imi zic ca nu am nimic, cu toate ca au vz extraurile si 4 insuficiente respectiv de valva mitrala,aortica, tricuspida si pulmonara de grad 1. ce sa mai fac? simt ca o iau razna..am fost un om perfect sanatos..ma chinui cu aceste crize de 10 luni..eu am asociat cu inceperea trat cu eutyrox darmedici zic k nu e de la el ca e doza f mica (25microg).
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)