Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sangerari in timpul actului
28-08-2018, 02:06 PM
Brick sangerari in timpul actului
Buna! Am si eu o problemaa!!!
Am o relatie noua de vreo cateva luni, unde activitatea sexuala este destul de activa. si de multe ori in timpul actului imi curge cateva picaturi de sange. mentionez ca s a intamplat numai protejat, iar inainte de partenerul respectiv nu mi s a mai intamplat sa mi curga sange. alte simptome nu mai am . ce poate fi ?nail bitingnail bitingnail bitingnail bitingnail biting
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
28-08-2018, 03:22 PM
RE: sangerari in timpul actului
Pot aprea astfel de situatii daca actul sexual se prelungeste, daca partenerul este foarte dotat, sau daca pozitiille adoptate maresc risul ranirii peretelui vaginal in conditiile unei lubrefieri insuficiente. Oricum un examen ginecologic se impune, asa, preventiv.
28-08-2018, 05:54 PM
RE: sangerari in timpul actului
(28-08-2018 03:22 PM)SoulHealer a scris:  Pot aprea astfel de situatii daca actul sexual se prelungeste, daca partenerul este foarte dotat, sau daca pozitiille adoptate maresc risul ranirii peretelui vaginal in conditiile unei lubrefieri insuficiente. Oricum un examen ginecologic se impune, asa, preventiv.

M am gandit sa nu fie ceva mai grav, documentandu ma pe internet am gasit tot felul de diagnostice si mna.... m am speriat putin. desigur o sa urmez si un examen ginecologic. Multumesc mult !!!!!
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)