Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nevoie shake
07-03-2016, 11:10 AM
nevoie shake
buna ziua. am nevoie de un shake cu medicamente care sa ma omoare rapid si fara durere. am incercat cu somnifere americane dar nu a mers
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
07-03-2016, 02:28 PM
RE: nevoie shake
Prietene, ai nevoie de ajutorul unui medic psihiatru! Totul e in mintea ta si trebuie sa iti tratezi depresia! Cum poti sa ne ceri asa ceva pe acest forum? Chiar esti atat de disperat?! Ai familie, prieteni. Cere-le ajutorul in aceasta perioada grea. Mergi la psihiatru sa iti recomande niste antidepresive triciclice sau benzodiazepine (ce va considera el) care sa te scoata din starile pe care le acuzi. Iti trebuie doar un pic de efort de vointa.
08-03-2016, 12:03 AM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 08-03-2016 12:03 AM de Nikole.)
(07-03-2016 11:10 AM)Fallen a scris:  buna ziua. am nevoie de un shake cu medicamente care sa ma omoare rapid si fara durere. am incercat cu somnifere americane dar nu a mers
Adica tu vrei sa te omori fiind sanatos? Toti de pe acest forum ti-am scris ca in urma analizelor ce le-ai facut, rezultatul lor fiind f bun, problema ta este poate doar de ordin psihic, dar asta nu inseamna ca esti nebun, nici cum ti-a mai spus acea doamna doctor, ci cred ca esti doar speriat si nu poti singur sa depasesti situatia. Incearca sa apelezi la un psiholog bun. Esti atat de tanar, ai o viata inainte de trait ! Crezi ca asta e solutia finala? Eu si inca multi altii iti spunem ca NU! Ai un pic de vointa sa te ajuti! Tu nu esti bolnav fizic, nu ai absolut nicio problema de sanatate fizica. Nu te mai gandi ca esti muribund, doctorii nedescoperind-ti boala ta cea grava. Fallen, tu poti trai inca 100 de ani, dar numai si numai daca iti doresti acest lucru ...
09-03-2016, 02:22 AM
Eu iti recomand un altfel de shake..schimba psihologul,nu renunta la anti depresivele prescrise,eventual cere o parere si in alta directie, ele sunt gandite sa faca bine pe termen lung, tine prietenii aproape.. se pare ca nu iti este frica de moarte, dar sapi adang dupa alte diagnostice... pana nu o sa accepti starile,simptomele si nu o sa iti mai fie frica de ele, va fi greu sa i reintri in ritm ..
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)