Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ganglioni inflamati
12-06-2010, 12:19 AM
RE: ganglioni inflamati
Multumesc mult pentru informatii, dar deja am facut programare la hematologie , la domnul dr Marius Balea - Centrul Medical Unirea .
De asemenea am facut si la infectioase si la orl, deoarece sora mea inca se plange de durere in gat si ureche, asta desi 3 orl isti de aici au spus ca nu are nimic.
O sa mergem la un consult si la infectioase, in ideea in care starea subfebrila, poate si ganglionii , se datoreaza vreunei infectii. Miercuri , pe 16 sunt programarile, acum sa vedem cat trebuie sa stam pe acolo , pentru analize sau alte investigatii.
Va multumesc ca ne ati deschis ochii, nu stiu de ce noi am trait cu impresia ca e nevoie de trimitere, sau ca e ceva asa de complicat sa faci un control la hematolog.
Probabil datorita raspunsului negativ si transant al dr de aici,care era oarecum indignat ca vrem sa mergem la el doar din cauza febrei.Acum au aparut acesti ganglioni deci s-au schimbat datele problemei.
Am destule emotii , dar eu sper sa fie bine.
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
12-06-2010, 12:41 PM
Sa va mearga din plin, bafta si steptam vesti cit mai bune!!!!
01-03-2011, 11:57 PM
Ivdragos,nu ai mai intrat de mult pe forum...sa inteleg ca hematologul te-a ingrijorat?Spune-ne si noua care e rezultatul si ce mai faci?
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)