Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
durere hipocondru dreapta si alte simptome
11-01-2019, 05:18 PM
RE: durere hipocondru dreapta si alte simptome
Ai incercat jarro-dophilus fos?
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
17-01-2019, 01:56 PM
RE: durere hipocondru dreapta si alte simptome
Buna Elena,

nu cred ca e depresie, am fost depresat acum vreo 10 ani si era altceva, nu era asa fizic, era un sentiment de vid interior, intr-adevar si cu oboseala samd dar nu seamana cu ce patimesc acum. Adica am trecut si prin depresie si pot sa fac diferenta. Acum e majoritar fizic, cu dureri de cap, de abdomen intr-o zona bine definita, epuizare, samd.

E drept ca parca mi-a fost si mai greu / rau dupa aparitia copilului cu nopti nedormite, discutii si cu un partener pe care multa vreme il pot considera borderline.

Tiroida am cam monitorizat-o anual, nodulii nu au crescut, doza de hormoni e in limite normale.

Tratamentul asta cu probiotice l-am testat acum de curand vreo 2 luni (Probicol) dar l-am oprit, mi-l daduse doctorul de la gastro pt tranzit intestinal dar mai rau m-a constipat decat sa observ vreun beneficiu de la el si l-am oprit.

In trecut am mai luat diverse probiotice aduse din USA (cu 30 miliarde de bacterii) dar nu am vazut vreun beneficiu de la ele, poate doar borborisme si meteorism.
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)