Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
durere de mijloc
16-11-2017, 10:21 AM
durere de mijloc
Buna ziua ...am 32 de ani si de o luna de zile ma doare mijlocul rau...daca stau aplecata ..atunci cand ma ridic ma doare rau...simt ca imi taie rasuflarea ...daca stau pe scaun la fel ma doare si simt senzatie de rece la mijloc..imi trece doar daca stau dreapta in pat ...fara perna ..daca stau cu capul pe perna iar ma doare.....simt mereu nevoia sa imi indrept spatele....cateodata durerea se duce pana sus pe coloana ...dar mijlocul ma omoara ..nu am folosit creme sau medicamente pentru ca inca alaptez....ce as putea sa am ....Multumesc o zi frumoasa
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
16-11-2017, 12:14 PM
RE: durere de mijloc
Bebe doarme in patul tau?
Durerea ar putea fi din cauza pozitiei incomode atunci când alăptezi si/sau greutatii bebelușului când îl ții în brate

Nu sunt medic, doar o iubita a lui Hashimoto cu probleme de B12 și extrasistole.
16-11-2017, 01:19 PM
(16-11-2017 12:14 PM)ElenaM a scris:  Bebe doarme in patul tau?
Durerea ar putea fi din cauza pozitiei incomode atunci când alăptezi si/sau greutatii bebelușului când îl ții în brate

da doarme cu mine in pat ....e posibil ca ma doare decand am nascut numai ca pana acum cateva sapt a fost o durere suportabila....a trecut aproape 2 ani de la nastere...... M-am gandit sa fie si asta dar....cred ca am sa ma duc la un control .va multumesc pt raspuns
16-11-2017, 01:53 PM
Daca doarme langa tine înseamnă că papa lapte de cate ori are chef și deseori sânul e folosit ca o suzeta. De multe ori nici nu te lasă să-i întorci spatele, nu-i așa? Nu e nimic rău în asta doar că tu trebuie sa stai toată noaptea în cele mai incomode poziții. Probabil nici nu te odihnești cum trebuie...
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)