Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ciclu menstrual
15-03-2013, 10:40 PM
ciclu menstrual
buna ziua in 11 am facut un avort dpa cate zile ar trebui sa imi vine cilul?multumescthinkingthinking
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
15-03-2013, 10:49 PM
RE: ciclu menstrual
Putem sa te intrebam de ce te intereseaza acest lucru? In al doilea rand nu ciclul iti vine, ci menstruatia. In sfarsit, te-am ruga sa scrii corect, folosind punctuatia, pentru ca aici este un forum medical, nu un chat. happy
Sanatate!
15-03-2013, 10:54 PM
De ce n-ai intrebat medicul la aproximativ ce te poti astepta dupa o astfel de interventie ? Noi de unde am putea sti ?
Avortul este totusi o agresiune asupra organismului, exista posibilitatea unor dereglari pina la reintrarea in normalitate !
20-03-2013, 06:14 PM
buna ziua.as dori sa va adresez si eu cateva intrebari.mi-a intarziat menstruatia 5 zile.care este problema?si de ce in ultima perioada in urma contactului sexual imi apar mici sangerari?va multumesc
20-03-2013, 06:50 PM
Loredana draga, cum am putea ghici in urma mesajului tau lapidar de ce ti-a intirziat menstra ? Incepind de la stres, emotii, dereglari hormonale, tulburari nervoase, raceli, anexita, administrarea unor medicamente, probleme propriu-zise ale aparatului genito-urinar, sarcina si ...pina unde vrei tu pot exista inca 100 de motive pentru intirziere si acele singerari !
Mergi la un consult ginecologic !
 Mulţumiri acordate de: loredana
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)