Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buna ziua!
15-07-2013, 05:17 PM
buna ziua!
Am si eu nevoie de ajutor..de aproape o luna am o secretie diferita de cea de toate zilelehappy este usor apoasa si foarte urat mirositoare.precizez ca in luna martie2013 mi am facut analizele CHLAMYDIA,STREPTOCOC B,CANDIDA,MICROPLASME,UREAPLASME si toate au iesit absente.am citit pe internet despre candida si cam am aceleasi simptome,cu mirosul acela de iz de peste,oribil.nu am cum sa ajung acum la ginecolog,de aceea m.am gandit ca poate ma puteti ajuta cu ceva,sa mi spuneti ce as putea folosi.Multumesckiss
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
15-07-2013, 05:40 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 15-07-2013 05:43 PM de SoulHealer.)
RE: buna ziua!
Nu trebuie sa ajungi neaparat la ginecolog ci la un laborator pentru o analiza de secretie vaginala. De ce sa te tratezi de candida daca, poate, e altceva?! In plus, antibiograma va lamuri la ce e sensibil germenul respectiv si tratamentul va avea mai multe sanse de reusita.

P.S. Subiectul postarii ar trebui sa descrie pe scurt problema ta pentru a fi util si altora atunci cand folosesc functia de cautare pe forum! Nu crezi? happy
16-07-2013, 01:35 AM
RE: buna ziua!
Tind sa cred ca e vorba de vaginita,sper din toata inima ,sa ma insel!Doar ginecologul iti poate prescrie un trat. cu ovule...multa sanatate!!
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)