Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Virsta psihologica
28-05-2010, 03:26 PM
Virsta psihologica
Am primit un test care merita incercat! De amuzament, si nu numai... Mie mi-a iesit de bine, psihologic sint tinerica, pacat ca mutra nu m-ajuta!! Uite link-ul:
http://www.portalroman.com/teste-psiholo...29988.html

Iata si un sfat util pentru amatorii de iesiri la iarba verde: daca voi sau catelul va procopsiti cu vreo bestie de capusa, recurgeti la urmatoarele:umeziti cu saliva capatul fosforescent al unui bat de chibrit si desenati cercuri marunte cu el stris in jurul parazitului. Acesta adora mirosul de fosfor si va iesi rapid - cu cap cu tot - din corpul vietatii si se va urca pe batul de chibrit. Metoda functioneaza sigur !!!!
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
28-05-2010, 07:46 PM
RE: Virsta psihologica
Ce bine e sa ai 52 de ani si sa te simti ca la 34 ! Super testul !
28-05-2010, 08:35 PM
Eu am 53 si la test 39! Super !
28-05-2010, 09:55 PM
Hai, hai fetelor, nu v-am trimis testul ca acu' sa ma complexati! Iete laudaroasele! Eu nu-mi dezvalui frageda virsta biologica, dar de povestea aia cu "din spate liceu, din fata muzeu" ati auzit? Eu sint aia!!!
28-05-2010, 10:06 PM
Nici mie nu mi-a venit sa cred, am ris singura pe chestia asta.
25-11-2010, 12:51 PM
Si daca iti iese mai mult decat ai?
25-11-2010, 06:18 PM
N-as sti sa-ti spun ce ar insemna treaba aceasta, probabil un psiholog ar putea sa-ti raspunda !
25-11-2010, 08:30 PM
E destul de simplu de raspuns! Esti probabil mai matur in gandire decat ar lasa sa se creada varsta ta biologica. Daca imi pun varsta mea reala, si raspund sincer la intrebari, varsta psihologica iese sensibil mai mica. Daca repet testul si dau aceleasi raspunsuri dar trec la varsta biologica ....25 de ani de exemplu, rezultatul va fi evident o varsta psihologica mai mare! happy
Pana la urma, important este cat de confortabil ne simtim in propria noastra piele, indiferent de varsta biologica, cat de mult suntem impacati cu noi insine si cu ceea ce ne-a rezervat soarta. Varsta biologica ar mai conta in aceste conditii doar la evidenta populatiei sau la casele de pensii!
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)