Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Umflaturi mici albe
06-08-2018, 10:24 AM
Umflaturi mici albe
Buna ziua. Maine am programare la dermatolog, insa as vrea sa va intreb si pe dvoastra. De cateva luni bune, poate chiar un an, poate chiar mai mult, nu mai tin minte exact, mi au aparut niste punctulete albe in zona pubiana pe care le-am observat doar dupa ce ma epilam. De cand au aparut nu au mai crescut in dimeniune, insa cu timpul au mai aparut cateva tot in zona pubiana. Mie imi par a fi niste cicatrici fine in urma foliculitei. Am fost recent la ginecolog si doamna doctor a zis ca nu e vorba de negi genitali, si ca e posibil sa fie niste puncte de grasime. Dumneavoastra credeti ca ar putea fi vorba de negi?

Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)

Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
06-08-2018, 04:03 PM
RE: Umflaturi mici albe
Nu inteleg de ce ai deschis alt subiect pe aceeasi tema mai ales ca deja ai primit raspuns...
Ai o obsesie pentru zona genitala sau iti analizezi toata pielea cu lupa? Daca vezi ca obiceiurile tale iti provoaca neplaceri incearca sa schimbi ceva. In cazul de fata poate fi de vina lama cu care te epilezi. Deci n-o mai fa atat de des sau incearca masina de tuns, dupa care nu ar trebui sa porti chiloti sintetici ca cei de plaja si nici incomozi cum sunt tipul tanga dar despre asta ti-am mai spus eu...
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)