Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Umflatura partea stanga
02-06-2018, 10:42 PM
Umflatura partea stanga
Buna ziua. De 2-3 zile am avut o o usoara senzatie de discomfort in partea de sus a labiei stangi mari, si acum am observat ca este putin inflamata acea zona. Daca nu stau intr o pozitie in care apas pe acea zona nu ma doare, insa cand stau jos se simte putin. Am palpat zona si am observat ca este ceva ca o biluta putin mai inflamata in partea stanga decat in partea dreapta. Am programare la ginecolog peste 5 zile insa sunt foarte speriata. Ce credeti ca poate fi?
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
12-06-2018, 07:00 PM
RE: Umflatura partea stanga
(02-06-2018 10:42 PM)Carmen0123 a scris:  Buna ziua. De 2-3 zile am avut o o usoara senzatie de discomfort in partea de sus a labiei stangi mari, si acum am observat ca este putin inflamata acea zona. Daca nu stau intr o pozitie in care apas pe acea zona nu ma doare, insa cand stau jos se simte putin. Am palpat zona si am observat ca este ceva ca o biluta putin mai inflamata in partea stanga decat in partea dreapta. Am programare la ginecolog peste 5 zile insa sunt foarte speriata. Ce credeti ca poate fi?

Update: Umflatura a trecut dupa 4-5 zile, urmand ca mai apoi o saptamana sa nu am nici o problema. Intre timp am fost si la un consult ginecologic si doamna doctor mi-a spus ca acea umflatura e posibil sa fie cauzata de un fir de par adanc sub piele. Azi noapte iar am simtit o mica senzatie de discomfort. Credeti ca despreasta este vorba? Durerea este situata in stanga clitorisului, la cativa mm de acesta.
13-06-2018, 09:44 PM
RE: Umflatura partea stanga
Ai grija la metoda de epilare, igiena si absorbantele folosite. Daca utilizezi din acelea de zi, incearca o perioada sa iti cumperi din acelea cu musetel, sunt mai putin iritante
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)