Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 11 voturi - 3.27 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tahicardie vindecata
04-09-2013, 05:10 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 04-09-2013 07:52 PM de Arm-Med.)
RE: Tahicardie vindecata
Sunt sigura ca dnul dr stie ce e mai bine clar..si sunt absolut sigura ca, daca e singura solutie o voi face numai sa scap de ele..la mine e problema de panica ..trebuie sa ma antrenez sa prind curaj ca sa vin sa fac procedura..mult curaj imi trebuie mult de tot!!Multumesc de raspuns!!
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
04-09-2013, 07:53 PM
Eeee, hai, ca au mai fost fricosi pe Forum care si-au invins teama si acum sunt foarte bine.
Daca vrei si te linisteste cumva pot sa vin sa lucrez impreuna cu dr. Vatasescu. Asa, ca sa ai si un coleg de Forum langa tine :-)

PORTAL MEDICAL: http://www.medical-bucuresti.ro
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
04-09-2013, 08:10 PM
Briella,ai grija sa nu te indragostesti de acest barbat frumos!!
04-09-2013, 09:43 PM
Multumesc! :-)
Dar cred ca nu la asta ii sta ei mintea :-D

05-09-2013, 10:37 AM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 05-09-2013 10:38 AM de Briella.)
(04-09-2013 09:43 PM)Arm-Med a scris:  Multumesc! :-)
Dar cred ca nu la asta ii sta ei mintea :-D

happy))))))..Pentru mine ar fi o incurajare maxima sa fie cineva "cunoscut" ! Am primit rezultatul interpretarii holterului..a fost citit de dna dr Caldararu, deoarece dnul doctor momentan nu este la clinica si mi s-a spus sa vin saptamana viitoare. Daca ti l-as trimite tie Arm-Med...ai putea sa ma ajuti cu o interpretare ..de fapt stiu ca dnul dr are ultimul cuvant dar m-ar linisti pe mine ideea ca iti arunci si tu un ochi peste elhappy..Aseara imi faceam filme in minte cum vin eu la interventie si stau cuminte sa -mi faca bine inimioara..si ma gandeam cum aveam sa scap de fluturii astia care se zbat inauntrul meu si atunci parca am prins curaj , dar dupaia mi-a trecuthappy)..Oricum mi-ati ridicat moralul suficient incat pot sa ma imaginez si neinfricata !!Thanx for that!

(04-09-2013 08:10 PM)leontina popescu a scris:  Briella,ai grija sa nu te indragostesti de acest barbat frumos!!

big grin...As prefera sa ma indragostesc decat sa asist la propria ablatiehappy))Kiddin..ce-o vrea Dumnezeu! Ma las pe mana Lui si a echipei dnului Vatasescuhappy
05-09-2013, 11:16 AM
Salutare,

De dragul acumulării unui know-how cât mai vast, și, bineînțeles, dacă dorești, eu zic să atașezi interpretarea direct aici. Astfel, poți primi păreri mai multe și mai repede (eu zic însă să ii crezi doar pe Arm-Med & SoulHealer big grin).

Numai bine!
 Mulţumiri acordate de: Briella
05-09-2013, 11:19 AM
Andrei are dreptate, pune documentele pe Forum

05-09-2013, 11:20 AM
(05-09-2013 10:37 AM)Briella a scris:  big grin...As prefera sa ma indragostesc decat sa asist la propria ablatiehappy))
Adica din doua rele alegi pe cel mai mic? big grin

05-09-2013, 12:15 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 05-09-2013 12:17 PM de Briella.)
(05-09-2013 11:20 AM)Arm-Med a scris:  
(05-09-2013 10:37 AM)Briella a scris:  big grin...As prefera sa ma indragostesc decat sa asist la propria ablatiehappy))
Adica din doua rele alegi pe cel mai mic? big grin

happy)))..ehh cand ti-e frica ce sa zici.. ai tu undeva dreptate stiutongue!!Am sa pun rezultatele cum mi-ati spus. NU am reusit sa pun tot deoarece era prea mare ..ar mai fi inca 7 pagini dar sunt doar cu inregistrarea ritmului si alte cele desenatehappy..daca e nevoie le pun si pe acelea.Astept parerile voastre!!!

(05-09-2013 11:16 AM)andrei_vlad a scris:  Salutare,

De dragul acumulării unui know-how cât mai vast, și, bineînțeles, dacă dorești, eu zic să atașezi interpretarea direct aici. Astfel, poți primi păreri mai multe și mai repede (eu zic însă să ii crezi doar pe Arm-Med & SoulHealer big grin).

Numai bine!

Asta am si facuthappy..Multumesc frumos pt sfat!

Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)

05-09-2013, 12:51 PM
De aici nu rezulta ca ai avea vreun TPSV sau nevoie de vreo ablatie.
Dar daca o sa continui sa ai stari neplacute o sa trebuiasca, poate, sa faci un studiu electrofiziologic pentru ca sa te lamuresti. Chiar daca ai avea TPSV e posibil ca doar punand un holter de 24 de ore sa nu se manifeste, sa ai crize o data pe saptamana, de exemplu, si sa nu fie prinse pe inregistrare.

Mulţumiri acordate de: Briella
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)