Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 11 voturi - 3.27 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tahicardie vindecata
03-09-2019, 10:49 AM
RE: Tahicardie vindecata
Am pus pe câte canale aveau. Nu s-a supărat dr. V. winking Nu te crampona de asta, pune pe cât de multe canale au, eu așa am cerut. Nu mai știu, parcă 8? Mai nou, la Medlife (acum) au și pe 12 canale, din câte știu. Dar când am făcut eu ablația n-aveam Medlife în BR și nici abonamentul privat nu-l aveam. winking
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
03-09-2019, 11:58 AM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 03-09-2019 11:58 AM de dannadutu@yahoo.com.)
(03-09-2019 10:49 AM)ursamajor a scris:  Am pus pe câte canale aveau. Nu s-a supărat dr. V. winking Nu te crampona de asta, pune pe cât de multe canale au, eu așa am cerut. Nu mai știu, parcă 8? Mai nou, la Medlife (acum) au și pe 12 canale, din câte știu. Dar când am făcut eu ablația n-aveam Medlife în BR și nici abonamentul privat nu-l aveam. winking

Problema este ca mie nu mi a recomandat la externare sa pun holter, si i- am trimis un email imediat atunci si mi- a raspuns ca daca nu este specificat nu trebuie!
Totusi eu am citit ca pacientii cu ablatii de tpsv ( forma tahicardiei reintrante intranodale) au mers la consultul de 3 luni cu rezultatul unui holter!
In ce ar consta acest consult la 3 luni, doar sa discutam cateva minute?
03-09-2019, 02:54 PM
Îți evaluează starea după cele simțite în această perioadă și descrise de tine și, eventual, după rezultat holter, dacă-l ai. Poate să-ți facă și alte chestii (de ex. ecocardio), dacă consideră necesar și să justifice prețul consultației. big grin
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)