Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suplimente ED
17-05-2018, 12:04 AM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 17-05-2018 12:05 AM de radu_34.)
Suplimente ED
Buna ziua,
Am de ceva vreme pb de erectie si ejaculare precoce (32 ani). Urologul mi-a recomandat Enlarge dar nu m-a ajutat. Am citit despre alte medicamentele care zic ca te-ar ajuta in acest sens si am obs. ca majoritatea contin: L-Arginina, Ginseng si Tribulus Terrestris. Nu vreau sa cumpar acele medicamente caci ma tem sa nu contina si altele ce mi-ar putea face mai mult rau decat bine sau sa-mi creeze dependenta, insa as merge pe niste suplimente pe baza acestor 3 elemente precum: un produs ce contine doar L-arginina 1000, altul ginseng siberian 1000, si Tribulus Terrestris pudra ecologica (consumata in bauturi).
E ok abordarea mea ?
Multumesc frumos.
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
18-05-2018, 09:45 AM
RE: Suplimente ED
(17-05-2018 12:04 AM)radu_34 a scris:  Buna ziua,
Am de ceva vreme ....
E ok abordarea mea ?
Multumesc frumos.

Salut! da-mi voie sa te intreb, ea stie ca ai ceva probleme? ,...daca nu stie, de ce nu incercati sa rezolvati impreuna problema? ce te face sa te adresezi unui forum public in legatura cu o problema intima? sa stii ca la varsta ta genul asta de neplaceri au un substrat mai degraba psiho-emotional decat altceva...de ce nu te adresezi mai intai unui psihoterapeut specializat in sexologie?
limbajul tau nesigur, ca ai lua, dar nu ai lua suplimente denota o nesiguranta specifica care este probabil din sfera emotionala mai degraba...pastilele poti sa le iei, si se poate sa te ajute pe moment, dar la calitatea vetii emotionale de cuplu pe termen lung te-ai gandit?
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)