Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stii sa faci haz de necaz ?
23-01-2011, 04:24 PM
Stii sa faci haz de necaz ?
Iata un nou test simpatic ! In ce ma priveste, s-a potrivit - manusha! Cica prea iau in serioas tot si toate !!!

http://portalroman.com/teste-psihologice...__-162html

Huh
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
29-03-2011, 05:28 PM
RE: Stii sa faci haz de necaz ?
Uliana, m-a sunat din curtea Policlinicii, disperata si necajita ca i s-a recomandat, ca timp de 24 ore, sa nu utilizeze calculatorul pentru a nu aparea artefacte.
(nu am mai auzit ca nu ai voie la calculator cand ai holterul montat).
Uliana ii transmite lui SH ca nu a mai fost nevoie sa se epileze, deoarece i s-au montat electrozi pe spate.

Piatra de încercare a caracterului omenesc este timpul. (Menander)
29-03-2011, 07:52 PM
Eu am avertizat-o ca n-are voie sa faca mai nimic! happy Asta cu artefactele daca lucrezi la calculator are un sambure de adevar! Pai daca vede ce am postat in ultimele ore se infurie si cine stie ce inregistreaza "magaoaia"! Ana, te rog sa o suni si sa-i spui ca nici telefonul mobil n-are voie sa-l foloseasca pentru ca asta genereaza niste artefacte colosale, iar telefonul fix provoaca artefacte datorita senzatiei de claustrofobie din cabina telefonica!big grin
Legat de electrozi, spune-i ca e normala confuzia asistentei care i-a montat pe spate derutata fiind de faptul ca Uli s-a imbracat cu rochia invers, cu fermoarul in fata!big grin
30-03-2011, 07:56 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 30-03-2011 07:59 PM de uliana.)
Arhialbastrule, te nesuferesc mai rau decit oricind big grin! Te-ai temut de provocarea ca eu fac ORICE cu magaoaia pe mine si ce ti-ai zis : ia s-o potolesc eu pe zanatica asta in asa fel incat sa ma pomeneasca ! Ei bine, ti-a reusit, angel radios !
Ti-ai trimis puterile "malefice" sa-mi mute arterele sau sa le faca insensibile la electrozi, s-o blocheze pe biata doctoresa, sa-i viruseze calculatorul din cabinet - ce mai, nu se imbuca nimic cu nimic ! A schimbat saraca o gramada de ventuze, in diverse locuri - ba un canal, ba celalalt se bloca. Astfel m-am trezit cu electrodul maro pe coaste stinga mult spre spate, iar cu cel alabastru direct pe spate, la o palma sub omoplatul sting. Nici cel rosu n-avea reactii decit mult mai departe de locul traditional. N-am mai patit asa ceva, in alte dati se rezolva in maximum 3-4 minute, acum a depasit 45. Probabil ca din cauza acestui start multiratat mi-a si pus interdictia de calculator, ce asijderea n-am mai avut-o nicicind.

Rezultate: durata inregistrarii - 22 ore 37 minute
HR mediu 73 bpm; min. 49 bpm;max 112 bpm
Evenimente ventriculare: 71 esv, 65 izolate, 3 cuplete, 0 RUN, 0 bigeminate, 0 episoade tahicardice.
Evenimente supraventriculare: 0
Rezultatul analizei de ritm: 0 pauze mai lungi de 2,4 sec.
42,94% din timpul monitorizarii (9 ore42 min) s-a detectat fibrilatie atriala; restul pare a fi flutter temperat de medicamente.

Si uite acum sesizez ca bune sfaturi mai dai citeodata :s !
Ana, ma rog, unde era sa ma sune ca sa nu ma "artefacteze", la ... clopotul bisericii ???? Ca doar ambele telefoane(si fixul adica) functioneaza pe sistem de mobil si "genereaza artefacte colosale" !!
Ramine cum am stabilit: cu un prieten ca tine nici de dusmani nu mai am nevoie ! Din punctul meu de vedere, e confortabil,ba chiar odihnitor, sa ai in una si aceeasi persoana si prieten, si dusman ! :rolleyes:
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)