Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Senzatie de maini arse
12-09-2019, 10:23 AM
Senzatie de maini arse
Buna ziua, am 20 de ani si de 5 zile, cand vremea s-a schimbat brusc, am o problema, simt cum palmele si ochii imi ard, spun simt pentru ca palmele au temperarura normala si corpul la fel. Am crezut initial ca e o simpla raceala, dar vad ca nu imi mai trece. Nu pot spune ca e raceala deoarece nu ma doare in gat si nici nasul nu imi curge, din contra, din aceeasi zi din care am aceasta senzatie de maini arse am nasul infundat dar nu de tot, dar nu pot respira foarte bine pe nas, si este foarte uscat, nu imi curge deloc, desi am senzatia ca trebuie sa suflu nasul, cand fac asta...nimic. Am avut si o taietura marisoara mai jos de incheietura mainii drepte, am foloait doar apa oxigenata, poate sa fie asta motivul? Am citit pe net ca e numita stare febrila si se regaseste in multe cazuri de cancer, desi nu beau, nu fumez si manamc sanatos, dar m-am speriat foarte tare. Cum am zis, temperatuea corpului si mainilor sunt normale, dar eu simt ca imi ard ochii si palmele, senzatie accentuata cand stranut. Prin urmare am o intrebare: ce ar putea fi...e posibil sa fie vorba despre cancer...?
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)