Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sangerare anormala un sfat va rog!!!
05-05-2017, 01:16 AM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 05-05-2017 01:48 AM de Gabriela35.)
Sangerare anormala un sfat va rog!!!
Bună seara. Va rog sa ma ajutați.. Exact din a 14-a zi de ciclu, la ovulatie, am început sa am o sangerare maronie și o am și acum, respectiv de pe 25 aprilie pana pe 4 mai..10 zile.. Cantitativ nu îmi curge mult doar cate o picătură.. Nu știu de la ce poate fi.. Într-adevăr am o perioada în care sunt cam stresata dar chiar nu știu de la ce poate fi. Menționez ca simt un disconfort ca și cum as avea ciclul menstrual.ma poate ajuta cineva cu un răspuns? La medic nu pot merge Pentru ca nu sunt în tara momentan. Ma stresez foarte tare pentru ca nu știu de ce nu se oprește.. Am mai pățit asa dar 2..3 zile.. Nu 10. Repet nu îmi curge mult decât o picătură sau când merg la toaleta pe hârtie..
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
05-05-2017, 02:01 PM
RE: Sangerare anormala un sfat va rog!!!
Primul sfat ar fi să mergi la doctor. Daca nu ai medic de familie pentru că nu ești asigurată poți merge la urgențe. În străinătate nu e ca-n Romania, sunt sigura că te vor ajuta măcar cu un sfat...

Daca incerci tot timpul sa fii normal, nu vei sti niciodata cat de formidabil poti fi.
 Mulţumiri acordate de: Gabriela35
05-05-2017, 03:40 PM
RE: Sangerare anormala un sfat va rog!!!
(05-05-2017 02:01 PM)Elena m a scris:  Primul sfat ar fi să mergi la doctor. Daca nu ai medic de familie pentru că nu ești asigurată poți merge la urgențe. În străinătate nu e ca-n Romania, sunt sigura că te vor ajuta măcar cu un sfat...
Dar ce poate sa fie..? Îmi curge asa numai în timpul zilei o picătură doua și gata
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)