Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleme dupa avortul medicamentuos
09-10-2017, 06:27 PM
Mesaj: #1
Probleme dupa avortul medicamentuos
Buna, am o mare problema si o frica enorme, in urma cu 5zile am fost nevoota sa fac un avort medicamentuos la 7 saptamini fiindca embrionul nu avea batai cardiace, dupa luarea medicamentelor care le-am primit la urgenta am avut singerari Putin abundente doar prima zi, in urmatoarea zile am avut doar o scurgere maroniu farà dureri, la 3 zile dupa avort am facut febra de 37, si nu scade dupa luarea paracetamolo lui, at fi o problema dupa Acel avort?am nevoie de un sfat la medicul, fiindca la medic nu ma pot adresa ca sunt in alta tara si nu am avete pentru a ma adresa la medic, va multumesc mult pentru atentie
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-10-2017, 08:52 PM
Mesaj: #2
RE: Probleme dupa avortul medicamentuos
Daca nu a fost o sângerare mai abundentă decât menstruația probabil ca embrionul nu a fost eliminat în totalitate, de aici si febra. Deci mergi la urgente că sa te vadă un medic.

Nu sunt medic, doar o iubita a lui Hashimoto cu probleme de B12 și extrasistole.
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)