Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleme cu rinichi
10-02-2017, 07:13 PM
Probleme cu rinichi
Am fost depistata cu 3 rinichi:partea stanga am doi si doua uretre ...si dreapta unul normal ..umblu prin medici de un an de zile deoarece am probleme cu urina urinez des uneori am senzatia de a urina si nu pot plus ca ma si doare in partea stanga am urinat de cateva ori cu sange iar ultima data cu niste cheaguri de un an de zile am facut fel si fel de investigatii multi doctori mi au dat fel si fel de diagnostice ca am piatra ca am chisturi alti ca nu am nimic am fost trimisa sa fac investigatii si la coloana am facut terapie am fost si la ginecolog analizele imi ieseau bune am facut tot ce se putea facut pe cale urologica doctorul mia dat ultima data sa fac un Computer tomograf cu substanta de contrast sa nu fie alt organ aici mi a depistat ca am 3 rinichi si mi sa spus ca sunt ok dar anul trecut am mai facut unul si nu mi a depistat nimic ...doar ca eu tot nu urinez normal si am dureri in partea stanga nu stiu daca ar mai trebui sa merg la alt doctor mentionez ca am facut si tratament iar la 2-3 luni imi apare iar aceasta problema ce ar trebui sa mai fac sa traiesc cu calmante?sau cand am iar probleme sa merg din nou la medic
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
10-02-2017, 09:58 PM
RE: Probleme cu rinichi
Recomand o internare la Clinica de Urologie a spitalului Fundeni, una dintre cele mai mari si mai prestigioase din Europa. Cu siguranta ca vor gasi o rezolvare a problemelor pe care le acuzi.
Sanatate
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
 Mulţumiri acordate de: Mimishor
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)