Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obsesie fata de o persoana
15-02-2020, 01:42 AM
Obsesie fata de o persoana
Buna. Am si eu o mica, mare problema. Acum 3 ani o prietena a întâlnit/vazut un baiat la liceu. Era un tip dragut la prima vedere si nu a apucat niciodata sa vorbeasca sau sa se imprieteneasca cu el. Dar din momentul ala a inceput sa il stalkereasca, pe retelele de socializare, in viata reala sa afle tot despre el chiar si daca el probabil nici nu stia si nici nu stie ca exista. Acest baiat s a mutat dupa 1 an din liceu intr un liceu care este fix langa casa ei. In ciuda faptului ca a trecut FOARTE mult timp de atunci, baiatul si a facut realtii, s a despartit, a iesit, s a distrat si lucruri pe care le fac adolescentii in general, prietena mea a ramas fixata pe el. De 3 ani de zile il urmareste si refuza efectiv orice alt baiat, vorbeste despre el cum or sa aiba copiii, cum il viseaza si cum crede in destin etc ei neavand nici un contact decat vizual, acu 3 ani!!! Sfaturi??!
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
15-02-2020, 02:08 AM
RE: Obsesie fata de o persoana
Fă-o pe Cupidon, ajută-i să se întâlnească
15-02-2020, 09:15 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 18-02-2020 09:44 AM de ursamajor.)
Zi-i că ăla s-a-nsurat deja.
17-02-2020, 09:45 PM
... sau spune-i că doar în visurile ei băiatul acela este perfect, în realitate e la fel ca toți ceilalți
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)