Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Labie mica inflamata
20-06-2018, 01:46 PM
Labie mica inflamata
Buna. De vreo doua saptamani am probleme cu labia mica stanga. Initial am avut o senzatie de discomfort si inflamatie usoara a labiei stangi, iar mai apoi a observat ca atunci cand e presiune in zona intima (cand stau jos, cand stau picior peste picior) ma doare si imi da o senzatie de discomfort intens. Am fost la ginecolog si mi-a dat baneocin in cazul in care se mai inflameaza. M-am dat cu baneocin si urmatoarea zi mi-a trecut, insa am observat ca de fiecare data cand e presiune in zona respectiva ma doare si se inflameaza mai tare. Ce credeti ca ar putea fi ? Mi-am facut din nou o programare la ginecolog peste o saptamana, insa ma sperie toate informatiile pe care le-am gasit pe internet si ma gandesc doar la ce e mai rau.
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
20-06-2018, 03:59 PM
RE: Labie mica inflamata
Daca te sperie informatiile de pe internet, de ce cauti sa obtii in continuare informatii tot de acolo??! happy
Medicul ginecolog este singurul in masura, pe baza examinarii zonei, sa iti spuna ce trebuie sa faci. De ce trebuie sa ne gandim la ce e mai rau de fiecare data?? Cred ca oamenii au pierdut obiceiul de a gandi pozitiv. Daca l-au avut vreodata!
20-06-2018, 04:09 PM
RE: Labie mica inflamata
(20-06-2018 03:59 PM)SoulHealer a scris:  Daca te sperie informatiile de pe internet, de ce cauti sa obtii in continuare informatii tot de acolo??! happy
Medicul ginecolog este singurul in masura, pe baza examinarii zonei, sa iti spuna ce trebuie sa faci. De ce trebuie sa ne gandim la ce e mai rau de fiecare data?? Cred ca oamenii au pierdut obiceiul de a gandi pozitiv. Daca l-au avut vreodata!

Am fost diagnosticata cu anxietate si desi sunt constienta ca uneori o dau in paranoia, tot nu reusesc sa imi controlez foarte bine temerile. De aceea am incercat sa aflu un raspuns de la dumneavoastra, cat mai repede.
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)