Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intrebare pentru ARMMDT
12-04-2010, 12:37 PM
Intrebare pentru ARMMDT
Vorbim despre teme medicale si de sanatate, ori despre ABSOLUT orice, sa zicem, chiar si politica??!?
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
12-04-2010, 12:49 PM
RE: Intrebare pentru ARMMDT
In cadrul Discutiilor Generale se poate discuta pe teme generale legate de forum sau pe teme medicale, subiecte legate de sanatate, medicina in general ...
Pentru politica si orice altceva ce nu are legatura cu subiectul forumului va rog sa folositi sub-forumul "Off-topic / Delir sub control"

PORTAL MEDICAL: http://www.medical-bucuresti.ro
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
13-04-2010, 11:36 AM
Daca mi se permite, am o mica curiozitate legata de forum, si anume: ce semnifica in acest context reputatia, cine o stabileste si pe ce criterii ? Cu alte cuvinte, daca e ceva in neregula cu postarile mele, ziceti rogu-va, ca n-as vrea sa ma trezesc "stearsa". Multam!
13-04-2010, 09:36 PM
Am si eu o curiozitate... Dodgy Aftele au vreo influenta asupra inimii? Daca imi aduc aminte bine, un jucator de la Steaua a fost operat (nu mai retin exact, dar parca vorbeau de extirparea unei afte de pe gingie) si spuneau unii pe la tv ca lasata netratata poate avea ceva influente asupra inimii... E posibil sa fi inteles eu aiurea...tongue
14-04-2010, 10:54 AM
In principiu nu au. Doar daca le lasi sa se dezvolte prea mult si daca se extinde o infectie atunci, eventual, ar putea avea un efect negativ, dar asta in contextul in care orice infectie generalizata ar avea un astfel de efect, nu aftele in special.

14-04-2010, 02:19 PM
Noua pe forum
Armmdt,

Iata-ma deci pe forum.
Putem vorbi mai multe aici? in sensul care ma intereseaza, cel cu problemele de care m-am plins si pe yahoo? Adica pot avea raspuns la intrebarile mele in timp real?
Corina
14-04-2010, 03:59 PM
(13-04-2010 11:36 AM)uliana a scris:  Daca mi se permite, am o mica curiozitate legata de forum, si anume: ce semnifica in acest context reputatia, cine o stabileste si pe ce criterii ?

Reputatia reprezinta evaluarea unui utilizator al forumului de catre ceilalti utilizatori.

Membrii forumului pot vota pentru reputatia altui utilizator apasand pe butonul VOT din dreptul reputatiei din cadrul profilului utilizatorului respectiv. Se poate acorda un vot pozitiv, neutru sau negativ, alaturi de un comentariu pentru justificarea votului respectiv.

Se poate vizualiza reportul reputatiei pentru fiecare utilizator apasand butonul DETALII din dreptul reputatiei din cadrul profilului utilizatorului, fiind afisate astfel toate voturile obtinute insotite de comentariile utilizatorilor ce au votat.

Cu alte cuvinte, daca apreciati sau nu mesajele postate de un membru al forumului, puteti vota pozitiv sau negativ pentru cresterea, respectiv diminuarea reputatiei utilizatorului in cauza.

(13-04-2010 11:36 AM)uliana a scris:  Cu alte cuvinte, daca e ceva in neregula cu postarile mele, ziceti rogu-va, ca n-as vrea sa ma trezesc "stearsa". Multam!

Atat timp cat este respectat Regulamentul de utilizare a forumului niciun utilizator nu va fi sters. In cazul in care regulamentul este incalcat se va da un avertisment si abia apoi se poate interzice accesul utilizatorului la forum.

Administrator Forum Medical-Bucuresti.ro
14-04-2010, 06:10 PM
RE: Noua pe forum
(14-04-2010 02:19 PM)Corina a scris:  Armmdt,

Iata-ma deci pe forum.
Putem vorbi mai multe aici? in sensul care ma intereseaza, cel cu problemele de care m-am plins si pe yahoo? Adica pot avea raspuns la intrebarile mele in timp real?
Corina
Corina, putem discuta si poti discuta si cu ceilalti colegi, dar ai grija sa scrii in aria coprespunzatoare, nu la intamplare.
Despre raspunsuri in timp real ... acest forum nu reprezinta slujba mea, incerc sa intru cat pot de des si sa raspund, dar pana la a cere raspunsuri in timp real ... Vei primi raspuns atunci cand eu sau altcineva care stie poate si are timp ca sa scrie.

26-08-2010, 11:41 AM
Asa este, prima postare era a mea si nu se referea NICIDECUM la politica, ci pur si simplu doream sa aflu ce va intra in cadrul discutiilor generale. Raspunsul prompt al lui ARMMDT ne-a lamurit: tot ce nu tine de sanatate si medicina intra la "delir sub control". Din acest motiv spuneam ca la discutii pe alte teme - pe acest topic - nu ma bag! Politica zici sa discutam ? Hai sa initiem un topic de "delir scapat de sub control" - poate mi se mai urca si mie tensiunea asta de 9/6 - si stabilim acolo cine, in cite exemplare si, mai ales, PENTRU CARE MOTIVE ar merita clonat, spre deliciul sau plictiseala generatiilor viitoare. In rest, numai de bine !
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)