Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inflamație meat urinar
28-02-2019, 01:33 PM
Inflamație meat urinar
Buna ziua,

In urma cu un an am făcut operația de circumcizie, precizez că am 25 de ani, in urma analizelor a rezultat că nu sufăr de nicio infectie ( analizele necesare postoperatorii). După operație mi-au apărut candiloame acuminate și am fost din nou la medicul urolog care m-a operat și m-a trimis la dermatologie, urmez un tratament cu isoprinosine și cu o cremă specială pentru candiloame, in urma cu 6 luni a apărut o inflamație exact la orificiul uretral, ultima parte pe unde urinez, pe peretele stâng în exterior, medicul urolog m a consultat de 4-5 de atunci și a spus că nu este nicio problemă, inflamația se vede doar în erecție și uneori mă jenează, intre timp a apărut și usturime la urinare și am am fost la urolog pentru secreția uretrala, in urma analizelor a ieșit stafilococ auriu și am luat tratament cu antibiotice însă acea inflamație nu a dispărut, uneori mă și irit la meat și zona este roșie și iritata. In stare normala se vede o roșeață in zona in care apare inflamație in erecție. Simt că cedez psihic. A mai fost cineva în situația asta și a rezolvat? Va mulțumesc!
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)