Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 2 voturi - 3.5 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Implant de silicoane
31-07-2014, 02:56 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 31-07-2014 02:56 PM de Arm-Med.)
RE: Implant de silicoane
SH, vorbeste in numele tau, noi o credem pe cuvant tongue

PORTAL MEDICAL: http://www.medical-bucuresti.ro
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
31-08-2014, 12:12 PM
Eu m-am operat acum 2 ani la dr. Silvia Stanculescu Vasalos! Super rezultate si super doctora!
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
31-08-2014, 09:27 PM
Si acum SH o sa faca iar pe Toma necredinciosul, ca el pana nu vede nu crede ... tongue

31-08-2014, 10:42 PM
Mi-ai ghicit intentia! happy Am ezitat un pic sa-i cer sa posteze o poza pentru ca nu stiam cum sa formulez solicitarea astfel incat sa nu par un pervers batran! laughing
01-09-2014, 08:50 AM
Acum sa speram ca Ioana stie de gluma (cam de autobaza glumele, dar de la o varsta ... big grin)

25-09-2014, 06:27 PM
De curand mi-am facut si eu o operatie de marire de sani la dr.Silvia Stanculescu. Nu este doar o profesionista, ci si o tipa foarte ok, amabila, nu e deloc aroganta (am mai fost la consultatie la un alt chirurg din Bucuresti care de altfel e foarte laudat dar nu mi-a facut o impresie buna). Dr. Silvia Stanculescu m-a facut sa ma simt in largul meu si mi-a inspirat incredere. Ma simt bine, iar rezultatul operatiei e extraordinar!
20-10-2014, 04:52 PM
(09-05-2014 04:17 PM)Bea a scris:  Wow! Atunci doctora mea ar trebui sa fie portalul vostru!happy)) Doamna doctor Silvia Stanculescu Vasalos este un doctor extraordinar si un adevarat profesionist! Informati-va poate chiar apare in portalul vostru. Mult succes cu campania voastra, mi se pare o idee foarte buna!

Si eu mi-am pus implant cu silicon la dr. Silvia Stanculescu Vasalos. Initial eram programata la Medicover (opereza si acolo), dar in cele din urma am mers la Clinica Metamorphosis. M-a costat 3300 euro si a iesit exact cum mi-am dorit. Doamna dr are maini de aur, e foarte calda si rabdatoare, mi-a placut cum m-a tratat si se vede clar ca are destula experienta. Operatia s-a facut sub anestezie, a durat vreo 2 ore si in 14 zile mi-am revenit foarte bine, iar dupa cateva luni deja se estompasera cicatricile.
04-11-2014, 07:50 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 04-11-2014 07:54 PM de Bea.)
buna! Am o prietena de 21 de ani de la care am aflat ca exact acum un an si-a facut operatie de marire de sani la Clinica Metamoprhosis din Bucuresti - dr. Vangelis Vasalos a costat putin peste 3000 de euro si cu un rezultat excelent! se simte foarte bine si a meritat efortul! nu zic ca nu a avut ceva dureri primele zile..... dar fiindca si-a dorit de foarte mult timp sa faca operatia si pt. ca rezultatul a fost foarte bun...... a trecut peste tot! Recomand tuturor femeilor care au o problema in acest sens..le va ajuta foarte mult dpdv al psihicului!
22-01-2016, 07:49 PM
Si-a mai facuut cneva pe aici operatii de implant cu silicon?
11-03-2016, 05:26 PM
(22-01-2016 07:49 PM)MariaE a scris:  Si-a mai facuut cneva pe aici operatii de implant cu silicon?
Da, eu mi-am facut la dr. Cristian Nitescu. Daca nu esti inca sigura, uite un articol care ar trebui sa-ti raspunda la intrebari: http://operatie-estetica.ro/silicoane/
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)