Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fara sange
08-07-2017, 11:17 PM
Fara sange
Buna. Imi este putin jena sa scriu acest topic insa am un mare mister care ma macina pe mine si pe partenerul meu.
Mi.am inceput viata sexuala in martie la sfarsit, aproximativ 5 luni.
Penetrarea nu a fost cum ma asteptam. Durerile au fost aproape suportabile.. incetul cu incetul aproape inexistente si nu a existat insa nicio sangerare. Partenerul meu insa este inca macinat si acum de faptul ca toti cei cu care a discutat el au spus ca trebuie sa curga sange. Eu nu am mai avut contact sexual cu nimeni in afara de el. Insa el crede ca a fost cineva inaintea lui. Si chiar daca nu ii spun si nu ma arat asa afectata este dureros sa imi imaginez ca dupa foarte mult timp.impreuna el inca are semne de intrebare.
Am nevoie de un sfat.. Sau un raspuns.. In legatura cu lipsa sangerarii . El spune si ca a intrat usor adica nu atat de greu cum ar intra daca ar fi fost stramta.. Intelegeti.. Nu mai pot am ajuns si eu limita. Chiar vreau sa ii dovedesc ca nu a fost nimeni
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-07-2017, 12:03 AM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 09-07-2017 12:33 AM de ElenaM.)
RE: Fara sange
Foarte urat din partea lui că a discutat cu prietenii despre asta. Daca ar fi căutat pe Google ar fi aflat că deflorarea nu e însoțită neapărat de durere și sângerare. Daca după atâta vreme inca se mai gândește la asta, nu te mai obosi sa-l convingi. Spune-i pa!

Nu sunt medic, doar o iubita a lui Hashimoto cu probleme de B12 și extrasistole.
09-07-2017, 09:20 AM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 11-07-2017 11:25 AM de Arm-Med.)
Nu a discutat in sensul ca le.a spus ce am facut..au discutat doar despre chestia asta. Si eu cand doscut cu prietenele mele despre asta nu spun ca am facut.o, generalizez
10-07-2017, 05:15 PM
Si tu crezi ca nu a zis despre ce e vorba? Acum nu mai ai cum sa dovedesti, puteai inainte sa te fi dus la medic, daca dorea neaparat o dovada medicala. In locul tau nu as accepta sa imi faca asa, asta spune multe despre el, nu fii naiva
14-07-2017, 05:23 PM
Omg! Am avut aceeasi problema! Suntem mai putine dar existam!
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)