Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Disconfort in zona de sus a pieptului, maini amortite
27-05-2012, 01:46 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 27-05-2012 02:25 PM de SoulHealer.)
Disconfort in zona de sus a pieptului, maini amortite
ieri dimineata mam tresi cu o durere in zona de sus a pieptului, mainile amortite ca si cum nu ar trece sangele prin ele, azi am dansat un pic prin casa si iar mo apucat :/ , e la fel ca si cum as fi fugit 1km dar abia am facut miscare :/ , acu o saptamana am fost pe rarau si am urcat si coborat muntele pe jos 20km dus si 20km intors, nu mai fumez de un an, dar mai pun in gura o tigara asa pe luna, dar vineri am tras un fum dintr-un trabuc de mi-am scuipat plamani afara, ce am? sau ce mi se intampla? vreauy sa stiu pana ma duc maine la doctor
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
27-05-2012, 02:31 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 27-05-2012 05:04 PM de SoulHealer.)
RE: Disconfort in zona de sus a pieptului, maini amortite
Eu zic sa ai un pic de rabdare si sa afli parerea medicului la care te duci, mai ales ca nu mai e mult pana maine! Ideea de a fuma trabuc dupa ce te-ai lasat de fumat, este, dupa cum ai putut simti pe pielea ta, destul de proasta! happy
27-05-2012, 03:39 PM
RE: Disconfort in zona de sus a pieptului, maini amortite
Nu stiu daca a fost o idee buna sa dansezi, mai ales dupa ce ti-ai simtit mainile amortite. Sa nu fie vreun nerv iritat de la coloana. Vezi medicul de familie ce te sfatuieste.

In privinta tigarilor, ca reusesti sa fumezi rar e un lucru bun, dar nu trebuie sa exagerezi atunci cand o faci. Plus ca trabucurile sunt savurate mai bine atunci cand sunt pufaite, nu cand sunt trase in piept.

Administrator Medical-Bucuresti.ro
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)