Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerinte foarte greu de indeplinit
25-07-2016, 12:03 AM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 25-07-2016 12:11 AM de Gigel Calarasanu.)
Thumbs Down RE: Cerinte foarte greu de indeplinit
O sa fim mai tari pe pozitii. Ea a vorbit cu doctorita ei si i-a recomandat ceva azile, aparent nu e bine sa o izolam asa daca toata viata ei la bucuresti a fost, asa ca isi gaseste azil in Bucuresti. happy

Oricum, ea de fiecare data cand o duceam undeva se grabea sa se intoarca acasa, nu vad de ce se poate spune ca noi suntem cei care o izolam, am incercat intr-o vreme sa mai aducem oameni de varsta ei, ea se auto-izoleaza, nu e de loc sociabila cand e vreun musafir.

Are si o teama de hoti, incontinuu inchide usile, nu pot sa merg pana in fundu curtii sa dau de mancare la animale cateodata fara sa gasesc usa inchisa cu cheia pe partea cealalta. Ea zice ca daca lasa cheia pe partea cealalta hotul nu o sa poata sa intre cu cheia lui, iar cand i-am zis ca nu o sa vina nici un hot ca niciodata nu a fost nici un hot la noi, si ca daca o sa vina, nu are de unde sa aiba cheie mi-a raspuns doar ca "hotul are cheie". Io nu am mai zis nimic, dar nu vad de unde crede asa ceva, doar nu am facut eu multe copii de chei, si m-am dus sa le dau la toti hotii din sat. Ar fi ilogic.

La un moment dat ne-a spus sa ne punem gratii la usa si la geamuri. Si i-a spus unei prietene ca ii e frica ca o sa vada cineva lumina la geamul ei si o sa o violeze. Chiar cuvantul asta l-a folosit.

Chiar o sa ne punem mai tari pe pozitii, deja avem prea multe probleme cu ea... Chiar daca doctora ii tine partea ei, e (cred) doar pentru ca pe ea o cunoaste de mai demult.
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)