Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bubițe Bebeluș
06-03-2017, 11:06 PM
Bubițe Bebeluș
Buna seara
Am o verișoara care trăiește in Italia , are un Bebeluș de 2 luni căruia i-au apărut niște bube in talpa medicul pediatru de acolo ii tot da diverse unguente dar nu știe ce sunt de 3 săptămâni nu reușește sa dea un diagnostic
Va atașez poze
Aștept cu nerăbdare niște infirmatii
Mulțumesc [/quote][/php]
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
06-03-2017, 11:39 PM
RE: Bubițe Bebeluș
Nu se vad pozele. Încearca așa: atașament nou-alege fisierul-insereaza in mesaj-posteaza raspuns

Nu sunt medic, doar o iubita a lui Hashimoto cu probleme de B12 și extrasistole.
07-03-2017, 09:50 AM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 07-03-2017 08:52 PM de SoulHealer.)
Sper ca acum se văd exact cum ai spus așa le-am adaugat
07-03-2017, 10:41 AM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 07-03-2017 08:52 PM de SoulHealer.)
Am tot încercat sa le pun la mine arată ca le-am pus .... nu știu altfel cum sa le postez
07-03-2017, 10:46 AM
Daca nu le vezi tu nu le vad nici eu . Poate ar fi bine sa ceara o trimitere la dermatolog

Nu sunt medic, doar o iubita a lui Hashimoto cu probleme de B12 și extrasistole.
07-03-2017, 11:00 AM
(07-03-2017 10:46 AM)Elena m a scris:  Daca nu le vezi tu nu le vad nici eu . Poate ar fi bine sa ceara o trimitere la dermatolog

Se tot duce la dermatolog nu ii zice ce are pentru ca nu știe ii da tot felul de unguente nu au nici un efect i-a făcut analiza de râie a ieșit negativă . La sânge toate analizele și e perfect sănătos . Îmi spune ca e poza prea mare nu știu cum sa o modific
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)