Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balonare durere de stomac
07-07-2019, 11:37 AM
Balonare durere de stomac
Buna ziua de 2 saptamani ma confrunt cu niste probleme grave oare de la ce sa fie. Totul a inceput acum 2 saptamani cand am mancat ceva si anume varza ... a doua zi m am trezit efectiv umflata in burta de simteam ca imi plezneste burta si o incomoditate in capul pieptului care mai tarziu s a transformat intr o durere groaznica. Am baut ranitidina 3 zile si m a lasat durerea dar tot umflata in burta sunt ,asistenta de la cabinetul de la munca mi a zis ca probabil am un virus sau ca virusul de la enterocolita de acum jumate de an pr care am avut o sa nu fii disparut complet. Mai am anumite chichite cu slabiciune in corp cu toate ca analizele imi ies foarte bune dar sa zic ca asta este de la starea de anxietate pe care am dobandit o acum 4 ani. Analizele la fecale ce anume depisteaza . Un medic generalist bun din buc imi puteti recomanda. Va multimesc frumos!
.
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
07-07-2019, 06:13 PM
RE: Balonare durere de stomac
Debridat si Colebil ai incercat sa iei? Ambele ajuta digestia. In plus, tine un regim alimentar vreo 1-2 saptamani in care sa mananci ceva usor, fara cruditati, sucuri, fast food, ciocolata. Medici internisti f buni sunt la spitalul Coltea iar gastroenterologi la Elias
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)