Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Analize
04-09-2019, 11:22 PM
Analize
Buna seara!
Am făcut analiza de sânge și au ieșit toate ok in afara de calciul servi total care încă de anul trecut din august când l-am descoperit maricel 10.25 si de atunci nu l-am mai făcut numai în aprilie si era 9.9 iar acum l-am făcut săptămâna trecută în două zile sa vad daca e de la deshidratare (asa mi-a zis medicul de familie) prima dată mi-a iesit 9.82 iar a doua zi 9.63 . Eu am tot citit pe net si imi ziceau ca specifică o boala maligna si m-am pus sa imi fac toate analizele ecografii abdominale care sunt ok cu excepția faptului că am un polip colecistic de 3-4mm si un hemangimon de 5mm în rest totul bine radiografie pulmonara făcuta în iulie a iesit ok am avut o hipotirodita subcinica (5.09 în august 2018) acum 0.62 august 2019.Si tin sa precizez ca am stafilococ auriu de care nu mai scap de un an de zile si acesta descoperit tot anul trecut. Va rog sa imi dati o recomandare ca efectiv nu stiu ce sa mai fac.Multumesc anticipat.Mi se pare ca deja toți medicii nu sunt buni de nimic efectiv nu sunt în stare să găsească un remediu o explicație ceva .
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 

Mesaje în acest subiect
Analize - Alse - 04-09-2019 11:22 PM
RE: Analize - Adelina02 - 06-09-2019, 05:56 PM
RE: Analize - Alse - 06-09-2019, 10:03 PM

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)