Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 1 voturi - 5 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Analize
14-05-2019, 07:41 PM
Analize
Am aflat problema calciului mare...deshidratarea.
Am fost la medicul endocrinolog si in urma examenului la tiroida dansa a constatat că nu este nimic grav si ca sunt ok din acest punct de vedere ,însă m-a întrebat dacă beau apa si i-am zis ca foarte rar consum mai mult băuturi carbogazoase inclusiv apa minierala si dansa mi-a zis ca sunt deshidrata si ca toate analizele ies asa din această cauză sunta asa analizele.Eu am mai avut probleme si cu limfocite dupa cum bine stiti erau mari 57 cand ele trebuia sa fie între 20-50 la fel si neutrofilele care erau mici 36 cand ele erau între 50-70 .Acum le am in limite.Acum urmez un tratament de rehidratare si incerc sa beau 3 L apa pe zi însă acum de cand consum multă apă imi apar cosuri pe corp si nu stiu cauza...
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
14-05-2019, 10:43 PM
RE: Analize
Poate transpiri prea mult si asta poate duce la proliferarea foliculilor. Mergi la un dermatolog sa verifice daca nu ai o foliculita stafilococica.
14-05-2019, 11:37 PM
RE: Analize
(14-05-2019 10:43 PM)SoulHealer a scris:  Poate transpiri prea mult si asta poate duce la proliferarea foliculilor. Mergi la un dermatolog sa verifice daca nu ai o foliculita stafilococica.

Nu transpir deloc...
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)