Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alunita din piele
06-06-2015, 07:56 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 06-06-2015 07:57 PM de popraul.)
Alunita din piele
Buna am si eu o problema. In zona gatului am de mult timp un fel de alunita de culoarea pielii parca ar fii o piele adunata dar nu e foarte mare si este iesita in relief . Si acum cam de o zi a inceput sa ma uturee foartee rau cand o ating si mie frica sa nuu se rupa. Ce pot sa fac sau cat de periculoasa este?
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
06-06-2015, 11:57 PM
RE: Alunita din piele
Trebuie sa mergi la un dermatolog care o va examina si iti va spune de ce natura este. E bine sa nu faci nimic pana nu ai avizul unui medic de specialitate.
Sanatate
07-06-2015, 12:11 AM
Mergi luni la dermatolog şi sunt foarte curioasă dacă iţi va recomanda să te dai cu unguentul fucicort...nu te speria ,totul are o rezolvare !
07-06-2015, 12:21 AM
(07-06-2015 12:11 AM)leontina popescu a scris:  Mergi luni la dermatolog şi sunt foarte curioasă dacă iţi va recomanda să te dai cu unguentul fucicort...nu te speria ,totul are o rezolvare !
Am mai avut una asemanatoare cu asta pe spate si am fost la dermatolog si a arso cu azot lichid si a zis ca nu e nici o problema . Dar acum asta ma ustura ca sa agatat in tricou
04-05-2020, 01:26 AM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 04-05-2020 09:11 AM de andremi.)
Neaparat de mers la un medic dermatolog sa nu se raspandeasca si mai mult pe piele...Acuma sunt multe tehnici prin care se pot elimina <3
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)